...
 

Meta Elektronik

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hakkımızda


metaelektronik.com.tr
 kurucusu, Mehmet TAŞAĞIL;

30 yıla yakın, elektronik sektöründe, tüm elektronik cihazların tamir, bakım ve onarım işlerini başalı bir şekilde yürütmüş, profesyonel düşünen ve profesyonelce hareket edebilme kabiliyetine sahip olan ender şahsiyetlerdendir.

metaelektronik.com.tr Yapılacak her tür elektronik alım, satım, kurulum, bakım ve onarım servisliğini yıllarca en üst seviyede müşteri memnuniyeti ile devam ettirmiştir.

metaelektronik.com.tr Günümüzde, elektronik sektöründe devam eden dijital dönüşümlere katkı sağlamak adına, yeni nesil pos özellikli yazar kasaları, bölgesinde ilk o satmış ve servisliğini en iyi şekilde ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak yerine getirmiştir.

metaelektronik.com.tr Satışını sağladığı ürünlerini en iyi fiyat avantajı ve en hızlı kurulum-gönderim kabiliyetine sahip, ender satıcı ve servisler arasında yerini almıştır.

metaelektronik.com.tr Çeşitli marka ve model yazar kasaların satış ve servisliğini başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmektedir.

metaelektronik.com.tr ilerleyen yıllarda elektronik alanında, gelişen teknolojileri sizlerle buluşturmaya devam edecektir.

Saygılarımızla..

ME-TA ELEKTRONİK